• Tesisatınızı kışa hazırlayın

  • Peteklerinizi mutlaka temizletin...

  • Gereksiz ödemelerden kurtulun

KIŞ GELMEDEN PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRIN, HEM DAHA ÇOK ISININ HEM TASARRUF EDİN
25 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP FİRMAMIZDAN BİLGİ ALMAK İÇİN 0532 703 07 89 - 0224 327 28 28 NUMARALI TELEFONLARI ARAYABİLİRSİNİZ

Petek Temizliğinin Faydaları

Kombinizin ve tesisatınızın ömrünü uzatır.

Yakıttan, dolayısıyla doğalgaz faturanızdan %20'ye varan tasarruf yapmanızı sağlar.

Bakteri ve mantar oluşumunu önler.

Peteklerin dengeli ve çabuk ısınmasını sağlar.

Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar.

Petek Temizliği Neden Gereklidir

Evlerimizde kullandığımız ısınma tesisatı, kombinin ısıttığı suyun peteklerin içinde dolaşması ve peteklerin bu ısıyı etrafa yayması mantığına göre çalışmaktadır. Petekler yani kalorifer tesisatı içinde dolaşan su kapalı devredir. Kalorifer tesisatında dolaşan su aynı su olduğundan zamanla suda kireçlenme, tortu, paslanma, balçık oluşarak çamura dönüşür. Bu oluşan çamurlanma zamanla peteğin içindeki kanalları ve boruları tıkayarak su akışını engeller. Bu durum peteklerin bazı bölgelerinin ısınamamasının yanında kombi şanjörünün delinmesi kombi pompasında tahribat oluşması gibi durumları ortaya çıkarır. Kombi pompasının yorulması hem gaz yakıtını artıracak hem de elektrik sarfiyatını yükseltecektir. Durum bu aşamaya gelmeden tesisatınızın temizliği yapılarak enerji kaybı önlenmeli, maksimum verimde sistemin çalışması sağlanmalı.

Enerjinizi Boşa Harcamayın

Kombi ve tesisattaki arızlar birbirini tetikleyen sorunlardır. Kış günlerinde ısınma tesisatınız ile ilgili sorunlar yaşamak istemediğinizi ve ev içinde bu temizliğin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizin için tesisat ve peteklerinizi sökmeden en uygun noktadan tek bir bağlantıyla evinizi, iş yerinizi kirletmeden temizleme imkânı sunuyoruz. LSGGAZ olarak amacımız çok yakmanıza rağmen verim alamadığınız peteklerinizi temizleyerek paranız boşa gitmesini önlemek. Detaylı bilgi için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır

Üşümeyin. Bizi Arayın

Referanslar LSG
SIK SORULAN SORULAR LSG

Yapılacak olan petek temizliği işlemi neleri kapsar?

Petek temizliği işlemi evinize veya işyerinize herhangi bir zarar vermeden peteklerin içindeki tortu, kireç ve çamurdan arındırılacak şekilde tüm peteklerin ve boruların temizlenmesidir.

Petek temizleme işlemi ne kadar sürer?

Petek temizleme işlemi yaklaşık olarak 45 dakika zaman alır.

Ne kadar ödeme yapacağım?

Petek temizliğini 80 TL karşılığnda yapıyoruz.

Petek sayısı maliyeti değiştirir mi?

Peteklerin sayısı ödeyeceğiniz ücreti değiştirmez. Tek bir dairede olması şartıyla 80 TL karşılığında peteklerinizin temizliğini yapıyoruz.

Size nasıl güvenebilirim?

Kombi ve doğalgaz tesisatı konusunda 25 yıllık tecrübeye sahibiz. Bu süre içerisinde yüzlerce dairede petek temizleme işlemi yaptık.